جوایز و تاییدیه ها

جوایز و تائیدیه کوییک هیل، پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی IT

 • AV-Comparatives: توتال سکیوریتی اندروید کوییک هیل، دومین AV-Comparatives را برای قابلیت های جامع خود، و ویژگی های ضد سرقت، اینترفیس وب، ویژگی پشتیبان گیری و کنترل خانواده به دست آورد.

  AV-Comparatives یک سازمان مستقل غیر انتفاعی است که آزمون سیستماتیک ارائه می دهد تا بررسی کند که نرم افزار های امنیتی به تعهدات خود عمل می کنند یا خیر. با استفاده از یکی از بزرگترین مجموعه های آزمایشی در سراسر جهان، یک محیط دنیای واقعی برای آزمایش بسیار دقیق ایجاد می کند. تاییدیه AV-Comparatives، مهر تائید رسمی برای اجرای راهکار های امنیتی که در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده را فراهم می کند.

   
 • AV-Test Certificate: موسسه AV-Test، که دفتر مرکزی آن در آلمان است، به عنوان مرکز ارائه دهنده خدمات مستقل در زمینه های امنیت IT و تحقیقات آنتی ویروس شهرت جهانی دارد.

  توتال سکیوریتی کوییک هیل، AV-Test Certificate  را به عنوان بهترین آنتی ویروس برای کاربران خانگی ویندوز در January & February 2015 دریافت کرده است. 23 محصول امنیتی کاربران خانگی با تنظیمات پیش فرض مورد بررسی قرار گرفتند. تمرکز بر روی سناریوهای آزمون واقعی بود و محصولات در برابر تهدیدات دنیای واقعی به چالش کشیده شدند. توتال سکیوریتی کوییک هیل 99٪ در حفاظت در برابر حملات مخرب روز-صفر، شامل وب سایت و تهدیدات ایمیل و در تشخیص نرم افزارهای مخرب گسترده و شایع 100٪ امتیاز کسب کرد.

  توتال سکیوریتی اندروید کوییک هیل نیز AV-Test Certificate را به عنوان بهترین آنتی ویروس برای آندروید در ژانویه 2015 دریافت کرده است.

   
 • ICSA Labs: Quick Heal Internet Security 2010 اولین تاییدیه ICSA Labs را به عنوان بهترین مجموعه آنتی ویروس برای سیستم عامل Microsoft Windows XP در October 2009 دریافت کرد. این تاییدیه ابعاد جدیدی از کارآمدی و عملکرد جهانی محصولات کوییک هیل را نمایان ساخته و تحسین جهانی را برانگیخته است.

  تاییدیه آزمایشگاه معتبر ICSA، يک بخش مستقل از Verizon Business است که ارزيابي بي طرف محصولات قابل فروش را انجام میدهد و در صورت موفقیت، تاییدیه محصولات امنیتی را ارائه مي دهد. سازمان های جهانی به آزمایشگاه ICSA براي نحوه تست و ارزيابي محصولات امنیتی براساس معیار های سخت گیرانه امنیتی اعتماد كامل دارند.

   
 • Virus Bulletin: Virus Bulletin یک نشريه دوره اي مستقل انگليسي است كه به طور انحصاری با حفاظت در برابر ويروس سروكار دارد. راهکار هاي آنتي ويروس توسعه يافته را براي سیستم عامل های مختلف به طور منظم آزمایش مي كند. جايزه Virus Bulletin VB100% به محصولات آنتي ويروسی داده مي شود كه :

  - تمامی ويروس هاي مخرب (In the Wild viruses) را هر دو نوع اسکن مبتنی بر درخواست و اسکن مبتنی بر دسترسی در آزمايش هاي مقايسه اي خود شناسایی كند.

  - در اسكن مجموعه ای از فايل هاي تميز، هیچ خطای مثبت کاذبی نداشته باشد.

  کوییک هیل اولین تاییدیه VB100٪ را در نوامبر 2002 و آخرین (چهل و پنجمین) تاییدیه VB100% را در آگوست 2013 دریافت کرد.

   
 • Checkmark: Checkmark يک تاییدیه معتبر است كه توسط يک سازمان بين المللي West Coasts Labs Uk اعطا مي شود. تاییدیه Checkmark كيفيت بالا و استاندارد معتبر كاربردي راهکار های امنیتی IT را تایید مي كند. آزمایشگاه West Coasts يكي از معتبر ترین سازمان امنیتی IT در جهان است كه محصولات امنیتی كامپيوتري را تست و تایید مي كند.

  Checkmark دستیابی به یک استاندارد واضح و بدون ابهام برای کاربران راهکارهای امنیتی کامپیوتر را فراهم می کند. Checkmark شامل يک استاندارد، یک آزمون و يک تاییدیه است. استاندارد یک تست پذيرفته شده در صنعت و در دنياي واقعي می باشد.

  راهکارهای امنیتی کوییک هیل تاییدیه Anti-Virus Desktop (Checkmark AV Level 1 سابق) را در July 2002 و تاییدیه Anti-Virus Disinfection (Checkmark AV Level 2 سابق) را در November 2006 دریافت کرد.

   
 • OPSWAT Certification تصديق مي‌كند که برنامه های امنیتی سازگار با شبکه پیشرو و راهکارهای فنی با استفاده از OESIS Framework.  می باشد. راهکار های امنیتی کوییک هیل برای اولین بار تائيديه‌ OPSWAT را در February 2008 دریافت کرد. صفحه OPSWAT Certified Products، یک لیست از تمامی محصولات تایید شده کوییک هیل در دسته بندی های مختلف تا زمان حاضر ارائه می دهد.

   
 • PCSL Labs: يک سازمان تحقیقاتی مستقل مي‌باشد كه بر روي تست نرم‌افزارهاي امنيتي و تست توسعه استاندارد متمركز شده است. تاییدیه PCSL (PC Security Labs) به محصولات با امتياز 97 و بالاتر در "PCSL Total Protection Test" كه هر دو ماه توسط PCSL برگزار مي‌گردد، اعطا مي‌گردد. اين آزمون اولين تست تركيبي شامل تست اسكن ايستا، تست پويا، تست خطای مثبت کاذب ايستا و تست خطای مثبت کاذب پويا مي‌باشد كه همگي را در يک آزمون رقابتي مي‌سنجد. راهکارهای امنیتی کوییک هیل اولین تاییدیه PCSL را در July 2010 برای Quick Heal Total Security 2009 دریافت کرد. این محصول تائيديه‌ي 5 ستاره را به عنوان بهترین آنتی ویروس دریافت کرده است.

   

جوایزو تائیدیه کوییک هیل، پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی IT

 • کوییک هیل به عنوان برنده در نظر سنجی کانال DQChannels 2014 اعلام شد

  کوییک هیل به عنوان نامبر1 توسعه دهندگان آنتی ویروس در هند را با توجه به میزان رضایتمندی مشتریان، در کانال نظر سنجی DQChannels 2014 انتخاب شد. این شرکت استثنائی در بسیاری از پارامترها از جمله مدیریت ارتباط، خدمات پس از فروش و پشتیبانی تجاری انتخاب شده است. شرکا با سیستم پاداش سازمان و وجود خدمات آن مراکز در مناطق متعدد، شهرستانها و مناطق کشور راضی بودند. آنها همچنین از توانایی ارائه خدمات کوییک هیل در تعمیر و تعویض خدمات پشتیبانی کرده اند.

  DQChannels یک نظرسنجی رضایتمندی کانال سالانه را برای سنجش این که چگونه شرکا، فروشندگان مختلف را برای محصولات و خدمات مختلف سخت افزار و نرم افزار رتبه بندی می کنند. کانال نظر سنجی رضایتمندی DQChannels اولویت کانال در فروشندگان را ابراز می کند.

   
 • آقای کایلاش کتکار، مدیر عامل و موسس شرکت تکنولوژی های کوییک هیل، موفق به دریافت جایزه "Entrepreneur India 2015" در بخش "Consumer Business" شد. این رویداد توسط Entrepreneur Magazine در مشارکت رسانه ای با TIMES NOW اجرا شد.

   
 • Make in India Excellence 2015:: جایزه Make in India Excellence 2015 برای مشارکت در رشد اقتصادی کشور به کوییک هیل اعطا شده است. این شرکت برای ارائه راهکار های IT و خدمات با کیفیت بالا شناخته شده است. این شکست در خط با Make in India، یک جنبش ملی که درایوهای ایده از زیرساخت های خانگی، ساخت و حفظ استانداردهای بالا در حالی که دستیابی به پایداری است.

  The Make in India (MII) برای Excellence 2015 در مراسم اعطای جوایز در تاریخ August 18, 2015 در Mahatma Mandir، Gandhinagar، Gujarat به سازمان اهدا شد. این جوایز به منظور ارائه انگیزه ای برای رشد اجتماعی و اقتصادی کشور، در نتیجه امکان هند برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی یک ابتکار از . The Excellence جوایز دستاوردهای شرکت ها، سازمان ها، موسسات و افرادی که نمونه برجسته از تعالی در عرصه های مربوطه می باشند.

   
 • آقای کایلاش کتکار موسس و مدیر عامل کوییک هیل، مفتخر به دریافت جایزه ‘IT ENTREPRENEUR OF THE YEAR, 2014’ توسط هیئت مدیره SME Channels Editorial شد.

  در SME Channels Connect Awards 2014"، آقای کایلاش کتکار، مدیر عامل و موسس Quick Heal Technologies Ltd. (قبلا به عنوان Quick Heal Technologies Pvt. Ltd. شناخته شده بود)، مفتخر به دریافت ‘IT ENTREPRENEUR OF THE YEAR, 2014’ شد. این جایزه توسط هیئت مدیره SME Channels Editorial بر اساس بازخورد دریافت شده از شرکا، انتخاب مشتریان، و خدمات مشاوره داده می شود. این جایزه توسط آقای SN Tripathi، شرکت های کوچک و متوسط (SME)، دبیر مشترک، دپارتمان وزارت شرکت های کوچک و متوسط (MSME)، دولت هند به آقای کتکار تقدیم شد.

   
 • کوییک هیل به عنوان برنده در نظر سنجی کانال DQChannels 2014 اعلام شد

  کوییک هیل به عنوان نامبر1 توسعه دهندگان آنتی ویروس در هند را با توجه به میزان رضایتمندی مشتریان، در کانال نظر سنجی DQChannels 2014 انتخاب شد. این شرکت استثنائی در بسیاری از پارامترها از جمله مدیریت ارتباط، خدمات پس از فروش و پشتیبانی تجاری انتخاب شده است. شرکا با سیستم پاداش سازمان و وجود خدمات آن مراکز در مناطق متعدد، شهرستانها و مناطق کشور راضی بودند. آنها همچنین از توانایی ارائه خدمات کوییک هیل در تعمیر و تعویض خدمات پشتیبانی کرده اند.

  DQChannels یک نظرسنجی رضایتمندی کانال سالانه را برای سنجش این که چگونه شرکا، فروشندگان مختلف را برای محصولات و خدمات مختلف سخت افزار و نرم افزار رتبه بندی می کنند. کانال نظر سنجی رضایتمندی DQChannels اولویت کانال در فروشندگان را ابراز می کند.

   
 • کوییک هیل برنده جایزه دومین قهرمان کانال CRN برای Client Security شد!

  کوییک هیل موفق به حفظ موقعیت خود به عنوان پیشرو در قهرمان کانال CRN برای امنیت مشتری با پشتیبانی فوق العاده ای از شرکای خود شد. این سازمان همواره در امنیت کلاینت ها ارائه دهنده راه حل بالایی بوده است، اما با این پیروزی، خود را به عنوان یک بازیکن برجسته تثبیت کرد.

  به روزرسانی ثابت کوییک هیل در محدوده آن از محصولات شرکت، به خوبی توسط جامعه شریک پذیرفته شده و در پیروزی CRN منعکس شده بود. این شرکت علاوه بر این به خوبی در مقوله در دسترس بودن محصول، کشش نام تجاری و بازاریابی مشتری، پشتیبانی پس از فروش، سیاست و مدیریت کانال می درخشد.

  در 11 سال گذشته، CRN نظرسنجی قهرمانان کانال CRN را انجام داده است. این مهم ترین نظر سنجی است آن را به عنوان اندازه گیری دوستی کانال از فروشندگان شرکت های مختلف و امتیازات آنها بر اساس نحوه رضایت شرکت با سیاست های کانال و برنامه ها می باشد.

   
 • موسس و مدیر عامل شرکت، آقای کایلاش کتکار در میان 6 کارآفرین برتر که از میان بیش از 160 متقاضی برای "World Entrepreneur Of the Year" که در مونت کارلو از 4 تا 8 June, 2014 برگزار شد، انتخاب شدند.

  در اوایل سال جاری، آقای کتکار در میان 16 فینالیست که نامزد پانزدهمین برندگان سال کارآفرین EY معرفی شد، بود. این جایزه را کارآفرینان استثنایی که برای دستاوردهای خود ایستادگی کردند، می گیرند.

  پانل محترم از اعضای هیئت داوران این جایزه، برای آقای Adi Godrej، موسس، رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی، گروه Godrej - آقای Keki Mistry، نایب رئیس و مدیر اجرایی، توسعه مسکن شرکت مالی - آقای Sandeep Naik، مدیر عامل، General Atlantic - آقای R. Seshasayee، معاون اجرایی رئیس، گروه هندی Hinduja - خانم Shikha Sharma، مدیر عامل و مدیر اجرایی، بانک محور - آقای Shardul Shroff، شریک مدیر عامل، Amarchand & Mangaldas & Suresh A Shroff & Co - آقای Ravi Venkatesan، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره، شرکای سرمایه گذار اجتماعی می باشند.

   
 • تسلط کوییک هیل بار دیگر در سال 2014 به عنوان برنده بی سابقه ای از قهرمانان کانال CRN FY 2013-2014 در بخش آنتی ویروس 1-5 کاربر، نزدیک به 35٪ از رده آرا را دارا می باشد.

  کوییک هیل دارای قوی ترین کشش نام تجاری است و برای بهبود آگاهی نام تجاری و نگرش، با تبلیغات در عرصه تلویزیون، روزنامه و رادیو تلاش می کند.

   
 • تکنولوژی های کوییک هیل به عنوان قهرمان کانال CRN برای 2013 تاج گذاری شد و توانست برای پنجمین بار برنده این جایزه ارزنده شود. نام تجاری این شرکت کشش قوی دارد و نشان می دهد که بیشتر در پی برند آنتی ویروس است. این پیروزی در راستای چندین برنامه جدید و تلاش های بازاریابی بهبود یافته بود.

  نتایج ممیزی قهرمانان کانال CRN برای نام تجاری روی بهبود کلی امتیازات بر تمامی عوامل جلب رضایت کانال در مقایسه با امتیازات آن در ممیزی سال گذشته، منعکس شده است.

   
 • تکنولوژی های کوییک هیل بار دیگر عنوان نامبر1 را در ممیزی قهرمانان کانال CRN در سال 2012 به دست آورد که پشتیبانی فوق العاده ای از شبکه گسترده توزیع خود می کند.

  این شرکت خود را در محصولات مصرفی و دسته های آنتی ویروس SOHO با تمرکز برروی دردسترس بودن محصول، کشش نام تجاری و بازاریابی مشتری، خدمات پس از فروش و سیاست های کانال و تعامل، نشان می دهد.

   
 • شرکت تکنولوژی‌های کوییک‌هیل، شرکت پیشرو امنیت IT، پا را فراتر از هت-تریک سال قبل قرار داد و عنوان اول را در رده مصرف کنندگان آنتی ویروس‌های خانگی و شرکت‌های کوچک و متوسط (SOHO) برای سومین سال متوالی بدست آورد.

  طی یک نظرسنجی آنلاین که توسط مجله CRN برای کانال قهرمانان CRN در سال 2011 انجام شد، برنده آنتی ویروس کوییک‌هیل توانست به عنوان گسترده ترین آنتی ویروس منتشر شده و پرطرفدار، مورد تحسین قرار بگیرد. کوییک هیل این موفقیت بزرگ را تقریباً بر روی تمامی جنبه های عملکرد حیاتی برند محصول از جمله در دسترس پذیری محصول، نسبت عملکرد به قیمت، سود آوری شبکه توزیع، بازاریابی مشتریان و تبلیغات، بازاریابی شبکه و آموزش، خدمات پس از فروش و مدیریت و سیاست گذاری توزیع به دست آورد.

   
 • Quick Heal Technologies در فهرست ۵۰ شرکت برتر هند قرار گرفت.

  اين برنامه تحت هدايت Deloitte Touch Tohmatsu قرار دارد و فهرستي متشكل از 50 شركت تكنولوژي با رشد بسيار سريع و پويا ارائه مي دهد. كوييك هيل تكنولوژي در رده 16 همین فهرست با رشد 244 % در سه سال اخير قرار گرفت.

   
 • كوييك‌هيل مقام اول را برای سومین سال متوالی در کانال قهرمانان CRN تکرار کرد. کوییک هیل برنده جایزه قهرمانان کانال CRN 2010 در رسته آنتی ویروس ( مصرف کننده) شد.

  این بررسی توسط مجله ی قهرمانان CRN به طور سالیانه به برترین شرکتها ارائه می گردد و به طور جامع راهکارهای تامین کنندگان و فروشندگان و سرویس ها را مورد ارزیابی قرار می دهد.

   
 • جایزه " Maharashtra IT – روش نرم افزاری امنیتی منحصر بفرد IT " به Quick Heal Technologies اعطا شد.

  جایزه Maharashtra IT توسط دولت Maharashtra در سال 2004 به یاد و خاطره وزیر سابق، راجیو گاندی بنیان نهاده شد. این جایزه هر سال در 20 اگوست، روز تکنولوژی اطلاعات، جهت گرامیداشت سالروز میلاد او به موسساتIT و شرکتهای Maharashtra برای عملکرد برجسته شان در طی سال گذشته اعطا می شود.

   
 • شرکت تکنولوژی های کوییک هیل برنده جایزه SME بهترین نوآوری از سوي Business Today در سال ۲۰۱۰ شد.

  مجله پیشگام تجاری Business Today وابسته به India Today group اين جايزه را به تازه ترين تحقيق و بررسي و بهترين مدارج ترقي دارد و شايستگان دريافت آن، نو آوران، مردان پيشرو در عرصه موفقيت و توانمندان علم و دانش مي باشند كه جايگاه ويژه اي در ترويج اهداف و حمايت از تشكيلات اقتصادي كوچك و متوسط SMES دارند، اختصاص داد. اين جوايز توسط Business Today و YES BANK كه يک بانک خصوصي در هند مي‌باشد به كوييک هيل اعطا شد.

   
 • كوييک ‌هيل مقام اول را برای دومین سال متوالی در کانال قهرمانان CRN تکرار کرد. کوییک هیل برنده جایزه قهرمانان کانال CRN 2009 در رسته آنتی ویروس ( مصرف کننده) شد.

  این بررسی توسط مجله ی قهرمانان CRN به طور سالیانه به برترین شرکتها ارائه می گردد و به طور جامع راهکارهای تامین کنندگان و فروشندگان و سرویس ها را مورد ارزیابی قرار می دهد.

   
 • کوییک هیل، شرکت پیشروی تولید کننده نرم افزار امنیت اینترنت در هند، به عنوان یکی از صد شرکت برتر آسیایی واجد شرایط دریافت جایزه Red Herring معرفی شد. این جایزه به صد شرکت آسیایی تعلق می گیرد که نوید بخش درخشان‌ترین فردا در عرصه تکنولوژی آسیا باشند. مبنای این برتری عوامل مختلقی نظیر عملکرد مالی، نوآوری تکنولوژی، کیفیت مدیریت، اجرای استراتژی، یکپارچگی در اکوسیستم و تلاش برای تحقیق و توسعه می باشد.

  Red Herring یک شرکت رسانه ای جهانی است که ، بهترین نوآوران تکنولوژی جهان، سرمایه گذاران اقتصادی، و مسئولان امور تجاری را در چارچوب های مختلف گرد هم می آورد. این چارچوب ها شامل مجله نوآوری ممتاز، سرویس خبری روزانه آنلاین تکنولوژی، تحقیقات تکنولوژی، و رخدادهای مهم برای پیشگامان تکنولوژی در سراسر جهان می باشد.

   
 • در ميان ساير نامزدهاي رده ICE & ITeS ، Quick Heal Technologies ، تامين كننده آنتي ويروس پيشروي هند، واجد شرايط دريافت جايزه گشت. امروزه كوييك‌هيل اولين انتخاب قابل اطمينان شركاي امنيت IT براي همه مشتريانشان مي‌باشد. اين شركت وظيفه‌شناسي و ثبات قدم بي اندازه دارد و سياستهاي كاري آن شفاف و خدمات محور است.

  جايزه هندي پديده‌هاي CNBC-TV18 و ICICI Bank حركت نويني در جهت قابليت شكل‌گيري SMEها در هند مي باشد و در كتاب ركوردهاي Limca (كتاب ركوردهاي هندي كه اولين بار در سال 19900 منتشر شد) به عنوان بزرگترين جايزه تجاري از آن ياد شده است. اين جوايز تحت نظر CRISIL ، آژانس پيشروي ارزيابي اعتبار ملي ، مي‌باشد كه روند ارزيابي آن را مديريت مي‌كند. تشكيلات كوچك و متوسط اغلب به عنوان ابزار رشد اقتصادي مورد توجه قرار مي گيرند . 'Emerging India Awards' SME هايي كه بيشترين توانايي رقابت را در عرصه جهاني دارند و فعاليتهاي تجاريشان هم‌راستاي چهره‌هاي بزرگ جهاني است، ارج مي‌نهد.

   
 • كوييک هيل جايزه نامبر1 را از مجله معتبر DQ دريافت كرد. اين جايزه بر اساس ارزيابي شبكه‌هاي IDC موسسه DQ، بر روي ميزان رضايت شبكه توزيع به كوييك‌هيل اعطا گشته است. برندگان بر اساس پارامترهاي مختلف از قبيل كيفيت محصول، پشتيباني بازاريابي، پشتيباني پس از فروش، شرايط تجاري، پشتيباني آنلاين، مديريت ارتباطات و تصوير برند توسط همكاران توزيع خود قضاوت شدند .

   
 • سازمان صنايع و اتاق بازرگاني بمبئي اعلام كرد شركت تكنولوژيهاي كوييك‌هيل شايستگي گواهينامه جايزه صنعتي پارخه (G.S.Parkhe Industrial Awards) را در سال 2009 بدست آورده است.

  MCCIA شركت تکنولوژی‌هاي كوييك هيل را به اين خاطر انتخاب كرد كه با ايده هاي جديد و محصولات تازه در اين صنعت حضور پيدا مي كند.
   

  اتاق بازرگاني،صنايع و كشاورزي (Mahratta Chamber of Commerce, Industries and Agriculture ) يك انجمن صنعت برتر هست. اين انجمن 2200 عضو از بخش هاي مختلف دارد مانند صنعت اتومبيل، خدمات اتوماتيک، صنايع الكترونيک، صنايع كشاورزي، تكنولوژي اطلاعات، بيوتكنولوژي، تكنولوژيهاي محيط زيست، صنايع شيميايي و غيره.

   
 • آقای کایلاش کتکار موسس و مدیر عامل شرکت، آقای سانجی کتکار هیئت موسس و مدیر ارشد فنی دریافت کنندگان جایزه 9 کارآفرین نسل اول 2002 می باشند.

  این جایزه توسط کارآفرین بین المللی Charaiveti (चरैवेति)، در بزرگداشت Bharat Ratna Shri J.R.D. Tata هر سال در 29th July اهدا می شود. کارآفرینان بین المللی دولت Registered Trust هند است، که خواهان رشد صنعتی، و ترویج اتحادیه و کارآفرینی بین المللی است.