پرسش های متداول

خیر. از نظر فنی تفاوتی بین نسخه مشترکان مخابرات و نسخه عمومی موجود در بازار وجود ندارد. تنها با توجه به قرارداد فق مابین شرکت تکنولوژی های کوییک هیل هند، شرکت مخابرات و شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس، به علت تعداد بالای مشترکین قیمت بسیار پایینی در نظر گرفته شده است.
خیر، این طرح تنها برای مشترکان استان مخابرات مازندران در نظر گرفته شده است. در صورت انعقاد قرارداد با شرکت های مخابرات استان های دیگر، امکان خرید برای آن دسته از کاربران وجود دارد.
شما می توانید از فروشگاه اینترنتی کوییک هیل در ایران به نشانی shop.quickheal.co.ir اقدام به خرید محصولات کوییک هیل نمایید.
بله. یک خط تلفن می تواند یک یا چند محصول نسخه های کامپیوتر (آنتی ویروس پرو، اینترنت سکیوریتی، توتال سکیوریتی) و موبایل (توتال سکیوریتی اندروید)، وتلبت (تبلت سکیوریتی) را خریداری نماید.
فعلا تا 15 محصول برای هر خط تلفن محدودیت وجود دارد.
می توانید با مراجعه به همه مراکز مخابراتی شهری و همچنین مراکز مخابراتی منتخب روستایی اقدام به خرید محصولات امنیتی کوییک هیل نمایید.
اینترنتی از طریق سایت: irannet.ir
تلفنی مازندران- تماس با شماره: 42722
پیامک مازندران: 100042722
حضوری – حضور در مراکز مخابراتی سطح استان
بله. همه مشترکین تلفن ثابت مخابرات مازندران می توانند هر یک از محصولات آنتی ویروس کوییک هیل را به صورت پس پرداختی (Postpaid) خریداری نموده و هزینه را بر روی قبض تلفن خود پرداخت نمایند.
بله، مشترکین تلفن ثابت مخابرات می توانند با مراجعه به سایت اینترنت irannet.ir و یا حضور در مراکز مخابراتی به صورت نقدی محصولات را خریداری نمایند.
بله، مشترکین می توانند در هر لحظه با مراجعه به سایت irannet.ir و یا حضور در مراکز مخابراتی اقدام به لغو اشتراک نمایند.
بله. محصولات فوق کاملا اورجینال بوده و به صورت مداوم آپدیت می شوند.
بله. این آنتی ویروس یکی از برترین آنتی ویروس های جهان بوده و دارای تاییدیه از موسسات معتبر ویروس شناسی جهان مانند و همکار امنیتی مایکروسافت و اینتل می باشد. در ضمن کوییک هیل توانسته در 5 سال اخیر رتبه نخست را در جهان، توسط موسسه معتبر آمریکایی CRN کسب نماید. اطلاعات بیشتر در: http://irannet.ir/awards.php
شاید شما فکر کنید که براحتی و با دانلود فایلهای کرک توانسته باشید این شرکتهای بزرگ را گول زده باشید و این شرکتها که کارشان امنیتی است نتوانسته اند مشکل Crack را حل کرده باشند !!!
اگر این چنین فکر می کنید کاملاً در اشتباهید! همه شرکتها به راحتی می توانند بفهمند که چه کسانی و با چه IP ای و از چه کشوری و از چه نسخه ای و با چه شماره سریال به سرور آنها وصل شده و اقدام به آپدیت آنتی ویروس خود می کنند. بنابراین به راحتی شرکتهای بزرگ امنیتی می توانند مانع آپدیت برنامه های کرک شده شوند. حتماً می پرسید اگر این شرکتها می توانند چرا مانع کپی غیر قانونی نرم افزارها نمی شوند؟

دلایل متعددی برای این کار وجود دارد:
1- از نظری تجاری کارشناسان شرکتهای آنتی ویروسی معتقدند که برای اینکه بتوانند بر سر زبانها بیفتند و افرادی که توانایی خریدن را ندارند و یا نیازی ندارند بتوانند از این آنتی ویروسها استفاده کنند. در واقع این شرکتها اجازه استفاده %20 بصورت غیرقانونی را برای اهداف تجاری و تبلیغاتی می دهند. 2- افرادی که از برنامه های کرک شده استفاده می کنند حتماً احتیاجی به ساپورت و پشتیبانی ندارند و اطلاعات روی سیستمشان آنقدر برایشان مهم نیست که در صورت ویروسی شدن و یا مورد حمله قرارگرفتن (اطلاعات خصوصی) ، چیزی را از دست نمی دهند و می توانند با یکبار فرصت و نصب دوباره سیستم عاملشان (مثل ویندوز) دوباره همه چیز را از اول آغاز کنند.
بنابراین شرکتهای امنیتی از آپدیت برنامه های کرک شده مطلع هستند.
برای مشاهده راهنمای نصب به صفحه http://irannet.ir/help مراجعه فرمایید.
نسخه های ارائه شده برای این پروژه مربوط به مصارف شخصی و خانگی می باشد. برای دریافت نسخه های سازمانی تحت شبکه و با مدیریت کامل با شماره 42049300-011 شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس، نماینده انحصاری محصولات امنیتی کوییک هیل در ایران تماس بگیرید.
پس از مطالعه راهنما (http://irannet.ir/help) برای دریافت پشتیبانی به آدرس http://support.irannet.ir/ مراجعه کرده و یا با شماره 011-42049300 تماس حاصل فرمایید.
نسخه آنتی ویروس پرو شامل ماژول های امنیتی پایه ای، اینترنت سکیوریتی علاوه بر امکانات نسخه قبلی، شامل امکانات اینترنت امن و توتال سکیوریتی شامل امنیتی کامل و جامع و بهینه سازی سیستم می باشد.
پس از نصب و ثبت نام و فعالسازی، آنتی ویروس به صورت خودکار بروز می شود.
خیر. امکان نصب هیچ دو آنتی ویروسی به صورت همزمان در یک سیستم عامل وجود ندارد. قبل از نصب کوییک هیل حتما نسخه قبلی را حذف نمایید.
بله. پس از اتصال فلش USB به سیستم، آنتی ویروس به صورت خودکار اقدام به ویروسیابی و پاکسازی آن می کند.
بله. برای دریافت آپدیت به صورت آفلاین به http://irannet.ir/offline مراجعه فرمایید.
بله. ممکن است شما نیاز به برخی فایلهای کرک و آلوده را –با توجه به آلوده بودن- داشته باشید. برای استثنا کردن آن می توانیم به نشانی http://irannet.ir/exclude مراجعه فرمایید.
بله. کوییک هیل هیچ فایل ویروسی را حذف نمی کند. بلکه اگر فایلی قابل ویروس زدایی باشد، آن را پاکسازی و ترمیم می نماید. در صورتی که فایل آلوده قابل تعمیر نباشد (یکی از عملکردهای فایل تهدید و ویروس می باشد مانند کرک ها که راه نفوذ به کامپیوترهای قربانی را برای سازندگان کرک باز می کنند) آنها را در قرنطینه قرار می دهد. برای راهنمایی چگونگی برگشت از قرنطینه به نشانی irannet.ir/hr مراجعه فرمایید.
آنتی ویروس کوییک هیل یکی از سریعترین و هوشمندترین آنتی ویروسهای موجود در جهان می باشد. ایجاد امنیت جامع نیاز به منابع سیستم دارد. در واقع با چشمپوشی کمی از منابع حفاظت و امنیت را دریافت خواهیم کرد. با توجه به متدهای مبتکرانه کوییک هیل و قدرت شناسایی بالای این آنتی ویروس، نسبت به اکثر آنتی ویروس های موجود سریعتر بوده وتاثیر کمی بر سرعت می گذارد. تنها برخی از آنتی ویروس ها به علت حجم پایین پایگاه داده ویروس و عدم شناسایی ویروس ها از سرعت بیشتری در برخی موارد برخوردارند ولی امنیت به صورت کامل برقرار نخواهد بود.
بله. کوییک هیل تنها آنتی ویروس جهانی می باشد که در ایران سرور هانی پات ویروس راه اندازی کرده است. سرور Honeypot اقدام به جمع آوری ویروسهای منظقه ای منتشر شده در ایران و ارسال آن به لابراتوار می نماید.
برای دریافت اطلاعات مربوط به قیمت به نشانی http://irannet.ir/shop مراجعه فرمایید.
برای دریافت اطلاعات مربوط به قیمت به نشانی http://shop.qhi.ir مراجعه فرمایید.
خیر. هر لایسنس تنها قابلیت نصب بر روی یک سیستم (کامپیوتر و یا موبایل) را دارد. استفاده یک کلید محصول (لایسنس) بر روی دو دستگاه موجب مسدود شدن لایسنس می گردد.
بله. شما می توانید از یک DVD نصب و یا فایلی که از اینترنت دانلود کردید، بر روی تعداد نامحدودی سیستم استفاده نمایید. اما برای فعالسازی و بروزرسانی نیاز به لایسنس می باشد که برای هر سیستم می بایست یک لایسنس جداگانه تهیه نمایید.
آنتی ویروس نیاز به بروزرسانی و پشتیبانی دارد. تنها زمانی سیستم در برابر تهدیدات جدید محافظت می شود که به صورت کامل نصب، ثبت، فعال و آپدیت شود. در صورتی که نرم افزار را پس از نصب فعال نکنید، محافظت و بروزرسانی و پشتیبانی انجام نمی شود.
برای دریافت لایسنس می توانید با وارد کردن شماره تلفن و کد رهگیری، به لایسنس محصول خود دست یابید.
کوییک هیل پیش از شروع به نصب حافظه اصلی (RAM) را اسکن و ویروسیابی می کند، در صورت آلوده بودن درخواست ری استارت و راه اندازی مجدد سیستم می کند تا پیش از بالا آمدن ویندوز ویروس های آلوده را پاکسازی نماید.
در صورتی که آلودگی شدید باشد (فایل های سیستمی ویندوز یا سکتورها هارد آلوده شده باشد) و امکان پاکسازی حتی در حالت اسکن زمان بوت (Boot Time Scan) وجود نداشته باشد، می توانید یک دیسک (CD/DVD) و یا فلش قابل راه اندازی (Bootable) ساخته، و سیستم را با استفاده از آن اسکن نمایید. راهنمای بیشتر در: http://irannet.ir/emergency