USB Drive Protection

این ویژگی، دستگاه های ذخیره سازی خارجی را به طور خودکار اسکن می کند. از درایوهای USB دربرابر آلودگی های اتوران محافظت می کند.

Enhanced Self-Protection

ویژگی Self-protection از فرایندها و خدمات در حال اجرای کوییک هیل محافظت می کند.

Silent Mode

از نمایش پیغام های تمام ماژول های آنتی ویروس کوییک هیل جلوگیری می کند. استفاده از منابع سیستم را کاهش داده و امکان استفاده مداوم از کامپیوتر های شخصی را فراهم می کند.

TrackMyLaptop

گم کردن یا به سرقت رفتن لپ تاپ ها می تواند یک ضربه بزرگ به حریم خصوصی شما باشد. خدمات TrackMyLaptop کوییک هیل کمک می کند تا محل لپ تاپ گم شده یا دزدیده شده ی خود را ردیابی کنید. این ویژگی یک طرح ابتکاری اجتماعی می باشد که همراه با هر محصول دستکتاپ کوییک هیل بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که، کاربران کوییک هیل باید کلید لایسنس محصول خود را در پورتال TrackMyLaptop برای دسترسی به این قابلیت وارد کنند. کاربران غیر کوییک هیل باید Laptop's MAC ID خود را وارد کنند. برای اطلاع بیشتر، به سایت زیر مراجعه کنید - http://trackmylaptop.net/

Browser Sandbox

اجراي سندباكس در مرورگر وب شما، یک تجربه گشت و گذار بدون وقفه و امن را به شما ارائه می‌دهد. این ویژگی مانند یک صفحه بین سیستم عامل کامپیوتر و تهدیدات مخرب عمل کرده و سطح حملات را محدود مي‌نمايد. این ویژگی در حال حاضر با پشتیبانی از درایو USB ارائه می شود.

Parental Control

زمانبندی، کنترل و نظارت بر استفاده از اینترنت برای فرزندان. پیکربندی کنترل والدین بر اساس اکانت کاربری. اطلاعات بیشتر در مورد کنترل والدین و چگونگی استفاده از این ویژگی هوشمند >>

Import and Export Settings

کاربران هم اکنون می توانند تنظیمات امنیتی کوییک هیل را از یک کامپیوتر استخراج به سیستم دیگر وارد کنند. در مواردی که نصب مجدد و یا پیکربندی چند گانه کامپیوتر مدنظر می باشد، این ویژگی مفید است.

Safe Mode Protection

زمانی که سیستم درحال اجرا در حالت امن می باشد، این قابلیت، تغییر تنظیمات امنیتی کوییک هیل توسط کاربران غیرمجاز را متوقف می کند.

Stay Connected

کاربران ما به طور مستقیم به صفحه ی ما در Facebook و Twitter تنها با یک کلیک دسترسی دارند.

Advanced DNAScan

تکنولوژی هوشمند DNAScan کوییک هیل در حال حاضر برای ترکیب بازرسی مبتنی بر رفتار و ویژگی ها و همچنین مانیتورینگ برنامه های پرخطر، بهبود یافته است که نتایج شناسایی تهدیدات با دقت بیشتر و به روزتر ارائه می گردد.

Core Protection

این قابلیت، امنیت کامل برای کامپیوتر های شخصی را با اسکن عمیق سیستم فراهم می کند. امکانات دیگر مانند آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار(AntiSpyware)، ضد تروجان (antimalware)، آنتی روتکیت (AntiRootkit)، Silent Firewall و IDS/IPS محافظت جامعی در برابر انواع تهدیدات را ارائه می دهد.

Improved Scan Engine

موتور اسکن آنتی ویروس ارتقا یافته، از اسکن مجدد فایل هایی که بعد از اسکن قبلی تغییر نکردند، اجتناب می کند که باعث کاهش استفاده از منابع سیستم میشود.

Web Security

امنیت بلادرنگ مبتنی بر فناری ابری، دسترسی به وب سایت های آلوده به نرم افزارهای مخرب را محدود می سازد. این قابلیت، محفاظت جامع در برابر تهدیدات اینترنتی را فراهم می کند. اطلاعات بیشتر در مورد فیشینگ و چگونگی شناسایی ایمیل های فیشینگ، لینک ها و یا تماس های تلفنی >>

Email Security

ایمیل سکیوریتی مبتنی بر فناوری ابری از دریافت ایمیل های اسپم، فیشینگ و آلوده به صندوق پستی جلوگیری می کند.

برای جزئیات بیشتر لطفا به product data sheet مراجعه کنید