درباره طرح جزیره امن

شرکت مخابرات مازندران با همکاری شرکت فناوری ارتباطات و اطلاعات فانوس نماینده رسمی شرکت تکنولوژی‌های کوییک هیل هند در ایران برای اولین بار در کشور اقدام به عرضه آنتی ویروس کوییک هیل با شرایط ویژه نموده است.

این محصولات شامل سه نسخه آنتی ویروس خانگی ویژه کامپیوتر و لپ تاپ: آنتی ویروس پرو (لینک شود به خرید محصل.....)، اینترنت سکیوریتی، توتال سکیوریتی و نیز نسخه توتال سکیوریتی موبایل (اندروید) و تبلت سکیوریتی می باشند.

این خدمات تنها برای مشترکین تلفن ثابت مخابرات مازندران ارائه می گردد. این سرویس به همه کاربران اینترنت استان یعنی همه کاربران همه شرکتهای ارائه دهنده ADSL در مازندران، ارائه می‌گردد.

پرداخت هزینه به دو روش نقدی (PrePaid) و پرداخت بر روی قبوض تلفن (PostPaid) ممکن می باشد.

مشترکان تلفن ثابت مازندران می توانند با پرداخت هزینه ای ناچیز به صورت ماهانه از ویژگی های این آنتی ویروس استفاده نمایند.

از آنجایی که امروزه اتصال به اینترنت مستلزم رعایت نکات و تمهیدات امنیتی می باشد، سعی شده است این خدمات با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به مشترکین تلفن ثابت استان ارائه گردد.

برخی از ویژگی هایی این آنتی ویروس منحصرا در اختیار این شرکت می باشد. مانند رهگیری لپ تاب های مسروقه (یا مفقود شده)، اسکن کامل گوشی های موبایل بدون نیاز به نصب بر روی گوشی، بانکداری امن ویژه انجام تراکنش های مالی و خریدهای اینترنتی جهت عدم امکان سرقت اطلاعات حساس بانکی، DNAScan (لابراتوار مجازی شناسایی تهدیدات جدید بر اساس الگوی ژنتیک انسانی)، به همراه برخی ویژگی های کلیدی مانند شناسایی انواع تهدید (ویروس، کرم، جاسوس افزار، روتکیت، فایروال، شناسایی و پیشگیری از نفوذ غیر مجاز و...) سرعت بالای ویروسیابی، پشتیبانی جامع (تلفنی، ایمیلی، ریموتی و تیکت)، کمترین تاثیر در کاهش سرعت سیستم، محافظت تهدیدات آتوران و فلش های USB اشاره نمود. (ویژگی‌های انحصاری کوییک هیل .....لینک شود............)


خلاصه ای از منافعی که مشترکین تلفن ثابت از آن بهره مند خواهند شد شامل:
- محافظت کاربران از همه انواع تهدیدات آنلاین
- محافظت در برابر ایمیل‌های ناخواسته، وب‌سایت‌های آلوده، حملات اینترنتی و امن کردن داده‌های خصوصی
- خرید آنتی ویروس کوییک‌هیل اورجینال 60% زیر قیمت بازار و صرفه اقتصادی برای مشتری
- سفارش خرید آنلاین و نصب فوری و آسان محصول
- کاهش مصرف پهنای باند ناشی از ویروس ها و همچنین استفاده از آنتی ویروس های کرک شده
- افزایش کارایی کامپیوتر، موبایل و اینترنت
- افزایش سرعت اینترنت با از بین رفتن بدافزارها
- دریافت پشتیبانی رایگان تلفنی، وب، ایمیل، تیکت و ریموت رایگان
- صرفه جویی اقتصادی، زمانی و انرژی در استفاده از اینترنت با کیفیت