Advanced DNAScan

تکنولوژی هوشمند DNAScan کوییک هیل در حال حاضر برای ترکیب بازرسی مبتنی بر رفتار و ویژگی ها و همچنین مانیتورینگ برنامه های پرخطر، بهبود یافته است که نتایج شناسایی تهدیدات با دقت بیشتر و به روزتر ارائه می گردد.

Core Protection

این قابلیت، امنیت کامل برای کامپیوتر های شخصی را با اسکن عمیق سیستم فراهم می کند. امکانات دیگر مانند آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار(AntiSpyware)، ضد تروجان (antimalware)، آنتی روتکیت (AntiRootkit)، Silent Firewall و IDS/IPS محافظت جامعی در برابر انواع تهدیدات را ارائه می دهد.

Improved Scan Engine

موتور اسکن آنتی ویروس ارتقا یافته، از اسکن مجدد فایل هایی که بعد از اسکن قبلی تغییر نکردند، اجتناب می کند که باعث کاهش استفاده از منابع سیستم میشود.

Web Security

امنیت بلادرنگ مبتنی بر فناری ابری، دسترسی به وب سایت های آلوده به نرم افزارهای مخرب را محدود می سازد. این قابلیت، محفاظت جامع در برابر تهدیدات اینترنتی را فراهم می کند. اطلاعات بیشتر در مورد فیشینگ و چگونگی شناسایی ایمیل های فیشینگ، لینک ها و یا تماس های تلفنی >>

Browser Sandbox

مرورگر در حال اجرا در سندباکس بروزر، تجربه وبگردی بی وقفه و امن را به شما می دهد. این امر حفاظت امنیتی اینترنت را با عملکردی مانند یک صفحه بین سیستم عامل کامپیوتر و تهدیدات مخرب، فراهم می کند. این ویژگی در حال حاضر با پشتیبانی از درایو USB ارائه می شود.

Data Theft Protection

توتال سکیوریتی کوییک هیل، مانع از کپی غیر مجاز داده ها از درایوهای فلش می شود.

Parental Control

زمانبندی، کنترل و نظارت بر استفاده از اینترنت برای فرزندان. پیکربندی کنترل والدین بر اساس اکانت کاربری. اطلاعات بیشتر در مورد کنترل والدین و چگونگی استفاده از این ویژگی هوشمند >>

Privacy Protection

حذف ایمن فایل های اطلاعاتی حساس برای جلوگیری از بازیابی با هر ابزار بازیابی. این امر امنیت جامع و محرمانه ماندن اطلاعات با ارزش را تضمین می کند.

Email Security

امنیت ایمیل های مبتنی بر فناوری ابری از دریافت اسپم، فیشینگ و ایمیل های آلوده به صندوق پستی جلوگیری می کند.

Import and Export Settings

کاربران هم اکنون می توانند تنظیمات امنیتی کوییک هیل را از یک کامپیوتر در یک فایل ذخیره و آن را به کامپیوتر های دیگر وارد کنند. این قابلیت در موارد نصب مجدد یا پیکربندی چندین کامپیوتر مفید است.

PC2Mobile Scan

اسکن و پاک سازی تلفن همراه، تلفن های هوشمند و دستگاه های PDA از کامپیوتر.

USB Drive Protection

بهترین آنتی ویروس، دستگاه های ذخیره سازی خارجی را به طور خودکار اسکن می کند. درایوهای USB از آلودگی های اتوران محافظت می کند.

Safe Mode Protection

زمانی که سیستم درحال اجرا در حالت امن می باشد، این قابلیت، تغییر تنظیمات امنیتی کوییک هیل توسط کاربران غیرمجاز را متوقف می کند.

PCTuner

این ویژگی سرعت کامپیوترتان را افزایش می دهد. امکان تنظیم برنامه های کاربردی راه اندازی شده را فراهم و خدمات و مدخل های زائد و فایل های رجیستری ناخواسته را پاکسازی می کند.

Enhanced Self-Protection

ویژگی Self-protection از فرایندها و خدمات در حال اجرای کوییک هیل محافظت می کند.

Silent Mode

از نمایش پیغام های تمام ماژول های آنتی ویروس کوییک هیل جلوگیری می کند. استفاده از منابع سیستم را کاهش داده و امکان استفاده مداوم از کامپیوتر های شخصی را فراهم می کند.

Stay Connected

کاربران ما به طور مستقیم به صفحه ی ما در Facebook و Twitter تنها با یک کلیک دسترسی دارند.

TrackMyLaptop

گم کردن یا به سرقت رفتن لپ تاپ ها می تواند یک ضربه بزرگ به حریم خصوصی شما باشد. خدمات TrackMyLaptop کوییک هیل کمک می کند تا محل لپ تاپ گم شده یا دزدیده شده ی خود را ردیابی کنید. این ویژگی یک طرح ابتکاری اجتماعی می باشد که همراه با هر محصول دستکتاپ کوییک هیل بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می شود.

لطفا توجه داشته باشید که، کاربران کوییک هیل باید کلید لایسنس محصول خود را در پورتال TrackMyLaptop برای دسترسی به این قابلیت وارد کنند. کاربران غیر کوییک هیل باید Laptop's MAC ID خود را وارد کنند. برای اطلاع بیشتر، به سایت زیر مراجعه کنید - http://trackmylaptop.net/

برای جزئیات بیشتر لطفا به product data sheet مراجعه کنید